İletişime Geçin: +90 212 605 11 00
 

Hakkımızda

Berk Elektroteknik, 2017 yılında, enerji sektörünün ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli elektroteknik cihazları üretmek amacıyla kurulmuştur. Harmonik filtre reaktörleri, Şönt reaktörler, izolasyon transformatörleri ve özel transformatörler üreticisi olan Berk Elektroteknik ar-ge faaliyetlerini hızla devam ettirmekte olup mevcut ürünlerin geliştirilmesinin yanı sıra yeni mamüllerin üretimini de hayata geçirmektedir.

Çözüme odaklı, genç ve dinamik mühendislik ekibinin sağladığı esneklikle, ihtiyaca yönelik en doğru cevabı verebilecek spesifik ürünler en kısa zamanda geliştirilebilmekte ve üretilebilmektedir. Bu avantajı Berk Elektroteknik’ı rakiplerinden önde tutmaktadır.

Berk Elektroteknik vizyonu gereği dünya pazarlarını araştıran, yurtdışı ihtiyaçlarını da göz önüne alarak teknoloji geliştiren ve bu hedef pazarlar doğrultusunda satış ve dağıtım ağına önem vermektedir.

Önümüzdeki süreçte Berk Elektroteknik sahip olduğu teknik birikimin getirisiyle ar-ge faaliyetlerini daha da arttırarak sürdürmeyi, bunu ticari birikimi ile birleştirerek daha başarılı bir üretici konumunda olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz: Kendi sektöründe küresel çözüm sağlayıcılar arasında öne çıkan güvenilir marka olmak.

Misyonumuz: İleri teknolojileri kullanarak, uluslararası kalite standartlarında, farklılık yaratan tasarımlarla, müşterilerimizin ürünlerine değer katan, rekabetçi transformatör üretmek.

Değerlerimiz: ‘İnsana Değer’ ve ileri mühendislik anlayışını ticari faaliyetlerimizle paralel icra ederek hem sektöre hem de Türk Sanayisine destek vermek.